אודות

המשרד מתמחה בשימור מבנים ואתרים,  בתוספות בנייה במבנים לשימור, בעיצוב פנים וחוץ ובבניית מבנים חדשים במרקמים היסטוריים.  במשרד עובדים 7 אדריכלים שמתמחים בשימור המורשת הבנויה בהיבט האדריכלי והאורבני. המשרד פעיל משנת 2003 והוקם בהמשך לפעילות אינטנסיבית ציבורית שהתקיימה על ידי פרופ' ניצה סמוק בין השנים 1990-2002 במנהל הנדסה בעירית תל אביב, כמייסדת וראש מחלקת השימור . במסגרת עבודתה הכינה את תכנית השימור של  תל אביב ואת דו"ח ההכרזה להכרת העיר הלבנה כאתר מורשת עולמית של אונסקו. על פעילותה זו זכתה בפרס אמ"ת בשנת 2006.

 

אודות - ניצה סמוק

כל אדריכל אחראי לפרויקטים שלו מתחילת העבודה הרעיונית ובהמשך לפירוט תוכניות עבודה ופקוח על העבודות בשטח עד להשלמתם המלאה. המשרד שואף לשליטה מלאה על כל תהליכי התכנון והבנייה, הכוללים ירידה לפרטים של פרטי הנגרות והמסגרות לקבלת תוצאה איכותית ועמידה לאורך זמן ובמקביל גם הישגית בהיבט האסתטי.

החוזקה של המשרד מתמקדת בהיבטים הבאים: שימור מבנים וערים היסטוריות, התמחות בחיבור תוספות בנייה למבנים לשימור, למבנים קיימים או בנייה חדשה במרקמים היסטוריים, ידע וניסיון רחב במחזור מבנים קיימים והמרת יעודם המקורי למגורים או מלונאות תוך ניצול מירבי של שטחי הבנייה. הבנה עמוקה בטכנולוגיות הבנייה ההיסטוריות לצד המודרניות  ופתיחות בשימוש בחומרים חדשים  להעשרת התוצאה האדריכלית.

 

צוות המשרד:

אדר' יעל ג'ונסון, אדר' רעות גורדון, אדר' אנה קליין,

אדר' מיכל ערמון, הנדסאית אדר' נוב הרמן, אדר' לירון הרשקו

קרני נס מזכירה: karni@szmuk.com